Banka Hesap Bilgilerimiz

ÖDEME BİLDİRİMİ YAPMAYI UNUTMAYIN

Masrafsız Bankacılık

Hesap Adı : Recep TURAN
Hesap No : 94647340
Şube Kodu : 03663
İban No : TR51 0011 1000 0000 0094 6473 40

Vakıflar Bankası

Hesap Adı : Recep TURAN
Şube : Yalova / Merkez
İban No : TR04 0001 5001 5800 7306 4346 60

Türkcell PayCell

PayCell Sanal Kart No

4347 2720 1482 6738

Marka Tasarım & Geliştirme

Markaların sürekli değişen dijital ortamda öne çıkmasının ne kadar zorunlu olduğunu biliyoruz; bu nedenle, marka bilinci oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak için dijital çözümler sunarak müşterilerimizin avantajlarını korumalarına yardımcı oluyoruz. Sanatsal marka ve logo tasarım hizmetlerimizle, işinizle ilgili benzersiz olanı ve neden ilk tercihleri olmanız gerektiğini gerçekten bildiririz. Marka bilinirliğini teşvik etmek, müşterilerimiz için ulaşmayı arzuladığımız temel hedeftir. Markanızı farklılaştıran ve rakiplerinizin önünde tutan kavramları stratejileriz. Tam hizmetli bir dijital pazarlama hizmeti mi arıyorsunuz? Tüm marka bilinci oluşturma ihtiyaçlarınız için buradayız.

E-Ticaret Çözümleri

Yeni Nesil Yönetilebilir E-Ticaret Sistemleri ile web sitelerinizi dijital dünyaya açıyoruz.Markanızın değişen pazarlama ortamında rekabetçi kalmasını sağlamak için buradayım.
 
Yenilikçi Marka Bilinci Oluşturuyorum.
İster büyük bir kurumsal, topluluk veya girişimcilik girişimi olsun, web ile ilgili çeşitli hizmetler aracılığıyla müşterileri memnun etmeye ve daha fazla müşteri çekmek için marka bilinci geliştirmeye devam ediyorum.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir mücadele var…

Küçük işletmelerin %89’u sosyal medyanın web trafiğini artırmalarına yardımcı olduğunu düşünüyor. Bununla birlikte, %31’i sosyal medyayı etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını bilmediklerini, “ne yayınlayacağını bilmediklerini” ya da sadece bunlara ayak uydurmak için zamanları olmadığını söylüyor. 

Sen onlardan biri misin?Her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir sosyal medya stratejisi uyarlıyorum. Bir müşteri için neyin işe yarayabileceğinin, diğer müşteriler için işe yarayacağı anlamına gelmediğini anlıyoruz, çünkü her müşterinin kendi büyüme hedefleri ve benzersiz alıcı kişilikleri var. Sosyal medya pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırıyorum ve en iyi yaptığınız işe odaklanmanız için sizi serbest bırakıyorum.

İster bir KOBİ (küçük ila orta ölçekli işletme), ister çok konumlu şirket, büyük işletme, ulusal bir franchise, kar amacı gütmeyen kuruluş veya devlet kuruluşu olun, işinizi desteklemeye yardımcı olmak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışacağım. Her pazarlama girişiminin büyüme ile doğrudan bir korelasyonu ve kârlılık üzerinde olumlu bir etkisi olması gerektiğine inanıyorum.